Web Tasarım Dersleri Video

Web tasarım dersleri video su temel düzeyde bilgisayar kullanabilen ve web tasarım derslerine ilgisi olan her kesin Azra Bilişim sayfamızdan ilgili web tasarım dersleri video larını izleyerek web tasarımı öğrenebilecekleri ve verdiğimiz web tasarım derslerinden yeterli kaynakları elde edecektir.

Videolarımız bölüm bölüm oluşup php, css, html ve java gibi temel konuları içermektedir. Anlattığımız web tasarım dersleri sade bir dille ve temel düzeyde bilgisayar bilgisi olan herkes tarafından kolaylıkla anlaşılır düzeydedir.

Azra bilişim olarak uzman personelimiz tarafından verdiğimiz web tasarım derslerini gelip uzman personelimizden öğreneceğiniz gibi web sitemizden de ziyaret edip web tasarım dersleri video sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Derslerimiz bittikten sonra eğer yarım yamalak öğrendim diyorsanız dersleri ki zaten en büyük sorun budur  bu konuda da size yardımcı oluyoruz.

Web tasarım derslerimizde kodlama kadar önemli olan bir diğer konu ise tasarım bu konuda bizim web tasarım dersleri veriyor olmamız birazda sizin tasarım yeteneğinize bağlı olmaktadır. Öğrenmek istediğiniz her konuyu hem uygulama yaparak hem de yazılı makale olarak web tasarım dersleri mizde  anlatıyoruz. Web tasarımı yaparken en çok ihtiyacımız olan programlardan bir tanesi corel ve photoshop dur. Verdiğimiz web tasarım derslerinde photoshop ve coreli de anlatıyor en çok işimize yarayacak noktalara değiniyoruz. Derslerimizde kısa bir anlatımdan sonra uygulamalara başlıyoruz bu anlatımları isterseniz sitemizden de bakabilir isterseniz videolarımızı da izleyebilirsiniz. İster öğrenci olun ister öğretmen ister başka bir meslekle uğraşıyor olun eğer tasarım yeteneğiniz ve web tasarım işine merakınız varsa Azra Bilişim ve Reklamcılık hizmetleri olarak size yardım ediyoruz.

Programlama tanımlarını, programlama mantığını web tasarım dersleri mizde anlatıyoruz.

Uygulama dersleri çok önemli olduğu için yüklediğimiz videoların linkleri uzun süre boyunca yayında kalacak ve tekrar etmenize yardımcı olacaktır. Eğer iyi birer web tasarımcı olmak istiyorsanız uygulama derslerini sürekli tekrar tekrar izlemeli ve takıldığınız yerlerde bize ulaşmalısınız.

Web Tasarım Dersleri Video Youtube için tıklayınız…

Web Tasarım Dersleri Video 1

Web Tasarım Dersleri Video 2

Web Tasarım Dersleri Video 3

Web Tasarım Dersleri Video 4

Web Tasarım Dersleri Video 5

web-tasarim-dersleri-video
web-tasarim-dersleri-video
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: